Kilka słów o Parku w Rudnicy

Park Linowy w Rudnicy jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.

Ma ponad 1600 m długości, 10 tras, ponad 100 przeszkód o różnym poziomie trudności, w tym m.in. wiele zjazdów tyrolskich (najdłuższy 180 m), deskorolka (10 m nad ziemią), monocykl, mosty trzylinowe, most birmański, skok Tarzana, zjazd na... huśtawce, złośliwe linki, przejście na szczudłach i wiele, wiele innych...

Park jest położony wśród lasów, niecałe 7 km od Wałcza, blisko (2 km) od wsi Kłębowiec, nad uroczą rzeką Dobrzycą.

Profesjonalna obsługa oraz przepiękna okolica dadzą możliwość przeżycia niezapomnianych chwil uczestnikom indywidualnym, rodzinom, a także grupom zorganizowanym.

Trasy

Poznaj trasy Parku Rudnica!

Aktualne trasy naszego parku dostępne na stronie

Sprawdź i zarezerwuj swój pobyt już dziś!

Powiększ mapę

Park linowy - co to jest?

Parki linowe to specjalnie przygotowane tereny dla zabaw z użyciem lin. Bawić się w nich mogą ludzie nawet bez żadnego doświadczenia w tym kierunku, zarówno dzieci, młodzież jak i osoby starsze. Zapewniają niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu.

Najczęściej zlokalizowane na terenie lasu, na solidnych drzewach, na których zawieszone są drewniane podesty połączone w trasy stalowymi linami po których poruszają się klienci. Na każdym odcinku czekają na klienta różne przeszkody: mosty tyrolskie, kładki, zjazdy ukośną liną (tyrolki), przejścia po wiszących kłodach, belkach a nawet skok na linie typu tarzan.